top of page
mp_hakkinda_bfoto.png
hakkinda_cephe.png

Mustafa Plevne

Mobilya sektöründe yarattığı özgün ve kaliteli ürünlerle, özellikle metalin mobilyadaki uygulamasına dayanan tasarımlarıyla tanınan MUSTAFA PLEVNE’nin 76 yılı bulan birikimini yansıtmayı amaçlar bu site. Mustafa Plevne’nin gerek uluslararası tanınırlığı bilinen tasarımlardan yaptığı uygulamalarını, gerekse 150’ye yakın özgün tasarımlarını ilginize sunulur.

 

Mustafa Plevne, yarattığı özgün ve kaliteli ürünleriyle, işbirliği yaptığı ünlü mimar ve yatırımcılarla, kurup uzun yıllar yönettiği METAL MOBİLYA unvanlı firmasıyla Türk Mobilya Sektöründe derin izler bırakan bir emekçidir, bir ustalar ustasıdır. Ünlü mimarı bürolarla işbirliği yaparak dekorasyon hizmeti de veren firma, metalle ahşap ve camın estetik uyumunu sağlayan özgün tasarımları ile tanınır.

mp_hakkinda_urun.png

Sektörü tanıtan önemli araştırmalara, ünlü gazetecilerin-ekonomistlerin değerlendirmelerine, söyleşilere konu olan Metal Mobilya - Mustafa Plevne’nin 80 yılı bulan birikimini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Evler, ofisler, oteller, işyerleri için metal ağırlıklı özgün ve özel mobilyalar üreten Mustafa Plevne - Metal Mobilya, pek çok ödülün, takdir ve teşekkür belgesinin sahibidir.

bottom of page